Partiler | Etkinlikler

YILBAŞI PARTİSİ

Firmanızın ve personelinizin yeni yılı heyecanla karşılaması için ve aynı zamandakurum çalışanlarının bir araya gelip aynı motivasyonda buluşmasını amaçlayan partiler organize ediyoruz.

Partilerimizin amacı; sadece eğlence değil, eğlenirken kurum kültürünü en üst kademeden en alt kademeye kadar eşgüdümsel bir dille birleştirip ortak bir mesaj altında buluşturmaktır.

Bunu dilerseniz firmanız içinde dilerseniz ihtiyacınıza uygun mekan partnerlerimizden birini seçerek gerçekleştiriyoruz.

Partiler | Etkinlikler
Partiler | Etkinlikler

KOKTEYL PROLANGE

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda Kurum içi motivasyonu arttırıcı ya da misafirlerinizi ağırlarken fark yaratabileceğiniz “Sokak Lezzetleri”, “Geleneksel Lezzetler”, “Dünya Mutfağı”, “Yöresel Mutfaklar” vb. gibi belirlenecek her temaya uygun hizmet sağlayabilmekteyiz.

Belirlemiş olduğunuz ya da birlikte üretebileceğimiz konsept alanında size ücretsiz danışmanlık verirken, partinizi davetiyesinden, sahnesine kadar tasarlayarak her aşamada yanınızda oluyoruz.

ÖDÜL TÖRENLERİ

Ödül tasarımından, sahne kurulumuna, ışık/ses hizmetinden, led ekran tedariğine kadar töreninizin ihtiyaç ve kapasitesine göre şekillenecek organizasyonunuzda farkedemediğiniz ancak olması gereken ihtiyaçlarınızı önceden belirleyip size sunuyoruz. Töreninizin eksiksiz ve aksamadan yürütülmesi için etkinlik koordinatörümüz ve prodüksiyon amirlerimizle birlikte etkinliğinizin son aşamasına kadar yanınızda oluyoruz.

Partiler | Etkinlikler