Festival | Sokak Dekorasyonları

AVM ETKİNLİKLERİ

Alışveriş Merkezlerini ziyaret eden misafir ve müşterilerin ortak alanlarda güzel ve etkili zaman geçirebileceği etkinlikler üretiyoruz. Etkinliğin ihtiyacı olan tüm sistem ekipman ve organizasyon gereçlerini temin ederek, orijinal aktivite paketlerimizle AVM yönetim ve AVM mağazalarına etkin hizmetler sunuyoruz.

Festival | Sokak Dekorasyonları
Festival | Sokak Dekorasyonları

PİKNİKLER

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez bu aktivitesinde; şirketiniz bünyesindeki büyük küçük tüm aile üyelerini bir araya getirecek piknikler için rahat edebileceğiniz doğal nitelikte ve güvenlik önlemleri alınmış dış mekanlarda sizleri ağırlıyoruz.

Piknikler organizasyonları için, sunucu, animasyon, çocuk ve yetişkinler için motivasyon oyunları, müzikli gösteriler ve Showlarla birlikte ortak dinlenme alanları organize ediyoruz.

Güzel anlarınızı kayıt altına alacak profesyonel çekim ekibimiz ise alanda olduğunu misafirlere hissettirmeden anlamlı anılar biriktirmenizi sağlıyoruz.

FESTİVALLER

Kurumsal veya kamu yararına organize edilen yerel/ulusal festival organizasyonlarında tam hizmet çözüm ortağı olarak şeffaf ve etik politikalarla hizmet veriyoruz.

Festivalin konsept oluşumundan, süreç takviminin belirlenmesine kadar tüm aşamaları üretebilecek yetkinlikte olan ekibimiz ve festivale özel atanmış etkinlik koordinatörünün yönetiminde festivalin planlandığı şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Festival | Sokak Dekorasyonları