Kurum ve markalarınız için; basın toplantısı, lansman, stant ve tanıtım aktiviteleri, iç iletişim aktiviteleri, satış ve değerlendirme toplantıları gibi alanlarda creative etkinlik çözümleri sunuyor ve anahtar teslim hizmet veriyoruz. Bireysel ve butik hizmetlerimizde ise düğünlerinizden, özel gün etkinliklerinize kadar geniş bir hizmet gamında unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak ve kaliteden ödün vermeyen çözümlerle yanınızda oluyoruz.

BİZ KİMİZ

DENİZ ÇİÇEK
CEO / KURUCU

DCC Event Kurucu ve CEO’su olarak yönetim ve iş geliştirme alanlarında roller üstlenmiştir.

Deniz, 1975 yılında Malatya’da doğdu. Çankaya Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 1996 Yılında LC Waikiki Pazarlama Departmanı’nda çalışma hayatına başladı ve mağazacılık alanındaki çalışma hayatı sonrasında, markanın kiralama ve yatırım iş süreçlerinin yönetim görevini üstlendi.

2016 yılında serbest girişimciliğe dönerek DCC GAYRİMENKUL markasını kurdu. Emlak, iş geliştirme, AVM yönetim ve organizasyonları alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

BİZ KİMİZ

ERkan demircioğlu
ETKİNLİK KOORDİNATÖRÜ

Kurucu Ortak ve Etkinlik Koordinatörü olarak organizasyon süreçleri ve ekip yönetimi alanlarında görev yapmaktadır.

Erkan, İşletme üzerine okuduktan sonra 2001 yılında LC Waikiki Güneydoğu Bölgesi’nde Satış Danışmanı olarak iş hayatına atıldı. Ardından yine LC Waikiki’de Merkez Bölge Görsel Düzenleme pozisyonuna atandı. Mağazacılık ve görsel düzenleme alanındaki 19 yılı aşkın deneyimiyle markaların pazarlama stratejilerindeki ürün ve görsel düzenleme dilinin gelişimine önemli katkılarda bulundu.

 
BİZ KİMİZ

Mehmet AŞIK
PROJE KOORDİNATÖRÜ

Kurucu Ortak ve Proje Koordinatörü olarak konsept tasarımı ve kurumsal iletişim yönetimi alanlarında görev yapmaktadır.

Mehmet, üniversitede Güzel Sanatlar eğitimi aldı. Mesleğine başladığı basın yayın sektöründe ve reklam ajanslarında çalıştıktan sonra iş hayatında 20 yılını geçireceği LC Waikiki Reklam Departmanı’nda göreve başladı. Markanın üretici konumundan, bir dünya markası olma yolundaki tüm reklam iletişim adımlarında Sanat Yönetmeni ve ardından Reklam Tasarım Yöneticisi olarak aktif roller üstlendi.

BİZ KİMİZ

CANAN ÖZGEN
ETKİNLİK DANIŞMANI

DCC Event Organizasyon Danışmanı olarak tasarım ve yönetim danışmanlığı alanında görev üstlenmiştir.

Canan, 30 yıla yakın çalışma hayatındaki her iş pozisyonunda başarı sergileyen, enerjisini ve heyecanını kaybetmeden her iş gününe merhaba diyen, dinamik, üretken, hayalperest, tatlı dilli, hisleri kuvvetli, dobra ve anaç olarak değerlendiriliyor. Canan sizlerin hayallerini kurgulamaya davet ederken ve yüzümüzün yüreğimizle aynı anda güldüğü bir çok projeye imza atmak dileği ile “gelin hep beraber sevgi ile gülümseyelim hayata” diyor.